Size bir telefon kadar yakınız
+90 212 279 92 69

Paslanmaz Kutu Harf

4 görüntülenme
Paslanmaz Kutu Harf

 

Genellikle karşınıza otellerde, hastanelerde, kurumsal kimlik kazanmış ve kazanmayı isteyen hemen her işletme de çıkabilir. Paslanmaz kutu harf günümüzde modern yaşamın vazgeçilmez bir parçası olmuş nadide meteryallerdendir ve kalmaya da devam edecektir. Hemen hemen her işletmenin tercih ettiği meteryallerin başında gelir.İster tabelada olsun ister mimari yönlendirme tabelalarında olsun , ister cephe kaplamalarında olsun isterse de küçük bir anahtarlıkta olsun karşımıza çıkmayı uzun yıllardan beri başarmış ve geliştirilebililir olmasından dolayı sürekli rağbet görmüştür. Doğada kendine özgü belirginliği sayesinde dikkat çekmeyi başarabilmektedir.

Buda her işletmenin arzu ettiği konuların başında gelir paslanmaz kutu harf denildiğinde ,endirekt aydınlatma, direk aydınlatma, ışıklı ve ışıksız olarak fileli harf ,gold harf ,crom harf ve siyah crom olmak üzere çeşitliliği bol olmakla karşımıza çıkmaktadır.Paslanmaz kutu harf nasıl yapılır. projesinde belirtilen kalite kodunda ana levha paslanmaz lazer ile istenilen formatta kesimi yapılır,sonrasında kabartma kazanabilmesi açısından projesine göre bantlar kesilir ve lehim ile kaynatılıp birleştirilerek kutu haline getirilir,aynı zamanda derinlik ve kabartma kazandırılır,isteğe göre ışıklı ve ışıksız üretimi yapılabilinir.

Işıklı harflerde izlenilmesi gereken önemli konuların başında paslanmazın kendisi gibi led, trafo ve tesisatlama kablosunun ve trafo koruyucu board kutusununda kaliteli olması gerekir. Aksi takdirde uzun ömürlü olmayacağı gibi sürekli arızalanmalarla karşılaşılabilinir. Biz AFM REKLAM olarak kullandığımız tüm ürünler 1. Sınıf olup Avrupa menşeili ürünlerden meydana gelir. Müşterilerimize iki yıl ürün garantisi vermekteyiz, paslanmaz kutu harf diğer tabela modellerine göre biraz daha maliyeti yüksektir.

Bunun yanında diğer ürünler uzun soluklu kullanılamaz iken paslanmaz meteryali doğada çok uzun yıllarca ilk günkü duruşunu bozmadan muhafaza edebilir. Göz alıcılığı sayesinde sizleri müşterilerinize karşı bir adım öne taşır.

Rekabetçi ve önde olmanıza olanak sağlar farkındalığı ve göz alıcılığı en yüksek metaryallerin başında gelir işletmenizi saygın ve kurumsal bir yapıya taşımanızda en önemli unsur olarak yerini alır. Sağlamlığı ve uzun yıllar boyu kullanışlı olmasından ötürü günümüz şartlarında ve modern yaşantımızda vazgeçilmezlerimizdendir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

WhatsApp