Size bir telefon kadar yakınız
+90 212 279 92 69
6 görüntülenme
Cephe Tabelaları

Cephe tabelası günümüzde oldukça rağbet gören reklam katogorileri içerisinde yer almaktadır. İşletmenizin kalitesini arttırıp kurumsallık kazanabilmesi açısından hemen hemen ilk sırada gelir.Aslında kısacası sizin bir çeşit imzanızı ve kurumsallığınızı yansıtır. Bu katogiride tabela yaptıracağınız sayılı firma vardır, sekterün öncü ve rekabetçi kuruluşlarından AFM REKLAM 30 seneyi aşkın tecrübesiyle doğru metaryalleri işinin ehli ustaları ile harmanlayıp ince dokunuşlar ile size özgü tasarımlara imza atmaktadır.Ayrıca cephe tabelası deyip geçmemekte fayda vardır. İş sağlığı açısından oldukça uzmanlık ve tam profesyonellik gerektirir,her zaman doğru kalınlıkta malzemeyi en uygun fiyata ve en temiz işçilik ile müşterilerimize sunarız.  Alanında yetişmemiş kişiler veya kurumlar günümüzde çok fazla türemiştir.

Her işin başı sağlık ve ilk önce iş güvenliği hususuna özen göstererek siz değerli müşterilerimize tam güven, sıfır sıkıntı prensibiyle BEYLİKDÜZÜ’nde hizmet vermekteyiz.Cephe tabelası alüminyum kompozit, kompakt, lampeks, paslanmaz, pleksi ve daha birçok malzemeden meydana getirilmektedir. Birkaç örnek ile alüminyum cnc yada lazer ile kesilerek projesindeki caka pay ve bükümlerine göre kıvrımları oluşturulup kaynaklanması tamamlanır,sorasında elektrostatik fırın boya ile boyanır daha sonrasında pleksi led ve trafo ile tamamlanıp AVRUPA OSB için hazır hale getirilir.

Işıklı veya ışıksız olarak,DİLOVASI farklı pozisyonlarda üretim sağlanabilinir. Bizler AFM REKLAMCILIK olarak ürettiğimiz tüm ürünlerin 2 yıl garantisini vermekteyiz. Herhangi bir olumsuzlukta 2 yıl süresince ücretsiz bakım ve onarım taahütü veriyoruz. Piyasada, ucuz hatta bedava diye tabir edilen fiyatları veren kurluş ve kişilerden 30 senenin verdiği katkıyla uzak durmanızı tavsiye eder AFM REKLAM olarak çözüm ortağınız olmak isteriz.Siz de bu engin tecrübe ve takım çalışmasına inanıyorsanız AFM REKLAM referans ailesine katılabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

WhatsApp