Size bir telefon kadar yakınız
+90 212 279 92 69
5 görüntülenme
Dijital Baskı

Dijital baskı denen olay dijital çaplı görsellerin bir çok malzeme veya metaryallerin üzerine basılması işlemine verilen addır. Çoğunlukla profesyonel baskı büyük – küçük işlerde masa üstü yayıncılıkta açık hava reklamlarında uyarı ve ikaz talimatlarında duyuru amaçlı kullanımlarda ve benzeri dijitalleri basılı kullanılarak büyük veya küçük düzeydeki ürünlere yüksek boyutta uv lazer yada boya püskürterek basılması işlemine verilen addır.

Dijital baskı neden vardır,yaşamımızda bizlere neden yakındır, nerelerde ihtiyaç duyulur, hep birlikte adım adım bunları izleyeceğiz. Öncelikle dijital baskı ile daha çocuk yaşlarda sayıldığımız ilk okul hatta daha da erken 3- 4’lü yaşlarda tanışırız kimi zaman eğitim ve araştırma ödevlerinde kimi zaman mobil telefon oyunlarında kimi zaman açılışlarda bazen de duyuru panolarında en sıkta otobüs beklerken duraklarda ve bir çok çeşitli yerlerde görürüz.

Günümüzde görselliğin bir hayli rağbet gördüğü şu günlerde akılda kalıcılığı dikkat çekiciliği ve farkındalıklar oluşturması bakımından ihtiyaç duyulur. Hem maliyet açısından diğer reklam türlerinden uygun maliyetli olması bakımından hemde her koşulda kullanılabilinir olması açısından ve en önemlisi kullanışı kolay ve hafifliği itibariyle hemen hemen herkezi kendine çeker.Bir işletme açmak istediğinizde çok pratik bir şekilde şantiyenizin hem reklamını daha faliyete geçmeden vermeye başlar hemde inşaat sahasında görünmesini istemediğinizin ortamlarınızın bir çeşit izolesini yapmış olursunuz.

Dijital baskılarda dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır bunların başında boya mürekkebinin kalitesi gelir kalitesiz ve yanlış malzeme seçiminde istenmeyen kötü sonuçlar doğabilir.Çoğunlukla müşteriler baskının kalitesinden ve çabuk solmasından şikayet eder,en doğru malzemeyi en doğru makinada ve en doğru boya ile bütünleştirirseniz, memnuniyetiniz sürekli olarak devam edecektir.

Dış mekanda biz AFM REKLAM olarak Avrupa versaydek 560gr vinil veya metaryale , diğer baskı elemanlarına uv güneş korumalı baskıyı basar ve öneririz.

Doğru zamanda doğru malzeme ve yüksek kalite ile işleriniz için çözüm ortağınız olabilmek ümidi ile…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

WhatsApp