Size bir telefon kadar yakınız
+90 212 279 92 69

Dış Mekan Uygulamalar

2 görüntülenme
Dış Mekan Uygulamalar

Dış Mekan Uygulamaları

Açık hava reklamcılığın öncülerinden AFM Reklam ailesi olarak sizlere dış mekan uygulamalarında cephe tabelaları, çatı tabelaları, pilon tabelaları, totem tabelaları, bilboard – raket panolar, paslanmaz kutu harf, özel imalatlar, dijital baskı uygulamaları, araç giydirme ve benzeri gibi uygulamalarda sizlere hizmet vermekteyiz.  Yıllardır uzman kadromuz ile hem yurt içi hem de yurt dışı dış mekan uygulamalarımız da yüksek kalite ve %100 müşteri memnuniyeti ile geri dönüş almaktayız.

Dış mekan uygulamalarında cephe tabelaları, çatı tabelaları, pilon tabelaları, totem tabelaları, bilboard – raket panolar, paslanmaz kutu harf, özel imalatlar, dijital baskı uygulamaları, araç giydirme ve benzeri gibi uygulamalarda ilk olarak montaj yapılacak alanda öncü keşif ve fizibilite çalışması yapılır. İkinci  aşamada ise uzman grafiker kadromuz ürünün tasarımını çıkartır. Üçüncü aşama da imalat sürecimiz vardır. Uzman ve nitelikli kadromuz ile ürününüzü hazırlıyoruz. Dördüncü aşama da uzman kadromuz gelerek montaj  hizmeti vererek süreç tamamlanmaktadır. Dış mekan uygulamalarımızda 2 yıl ücretsiz bakım hizmeti vermekteyiz.

Dış mekan uygulamalarında cephe tabelaları, çatı tabelaları, pilon tabelaları, totem tabelaları, bilboard – raket panolar, paslanmaz kutu harf, özel imalatlar, dijital baskı uygulamaları, araç giydirme ve benzeri gibi uygulamalarda yurt içi 40000+ ve yurt dışı 10000+ ürün hizmetinde bulunduk.

AFM Reklam olarak müşteri memnuniyeti bizim için ilk sıradadır. Sizlerde kaliteli ve güvenilir bir firma ile çalışmak istiyorsanız AFM Reklam ailesi olarak sizlere çözüm ortaklığı teklifinde bulunuyoruz.

DIŞ MEKAN UYGULAMALARIMIZ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

WhatsApp