Size bir telefon kadar yakınız
+90 212 279 92 69
5 görüntülenme
Pilon Tabelalar

Pilon Tabela Nedir ? 

Pilon tabela nedir? nerelerde kullanılır? işlevi nedir ?neden pilon tabela’ya gereksinim duyulur?

Burada sizlerle bunları paylaşacağız. Öncelikle pilon tabelayı diğer tabelalardan ayıran en önemli özelliği mimari olarak yön levhası şeklinde de kullanılabilinir olması geliyor. İş yerinizin uzak mesafelerden müşteri çekmenizi sağlar hem de aynı zamanda müşterilerinizi ayağınıza getirir. Siz müşterinizi bulmadan müşterileriniz sizi bulacaktır.

Kullanıldığı alanlar genellikle ana sokaklar ya da tarifi zor lokasyonlardır. İşyerinizi müşterinize daha da yakınlaştırmak ve sizi daha kolay bulabilmelerini sağlayabilmek açısından cadde, anayol, sokak köşe başları v.b. yerlerde kullanılmaktadırlar. Genellikle bulunması zor veya müşterilerinizi size daha iyi ulaşmalarını sağlayabilmek adına hemen her yerde kullanılmaktadır.

İşyeriniz bulunması zor bir lokasyon da ise pilon tabela tam ihtiyacınıza uygun, şekil itibariyle düzgün, kurumsallığınızı dahada ileri taşıyabilecek, kendine özgü mimarisiyle sizleri ön plana çıkmanızı sağlayacaktır. Görselliğin dışında büyük bir husus daha vardır ki dış mekan da kendini uzun yıllarca muhafaza edebiliyor olmasıdır.

Şekil ve boy olarak büyük alanı kapladığı tasarımlarda olabildiği için 1. Kalite Avrupa malzeme kullanılmış olması en önemli faktördür. Aksi takdirde sizi hüsrana uğratabileceği gibi markanızın değerini de düşmesine olanak verebilir. Sağlam ve güvenilir olması açısından alanında uzman ve tam profesyonel kadromuz elinden gelen her türlü tabelada olduğu gibi pilon tabelada da güvenliği tam donanımda olacak şekilde üretimini yapabilir. Pilon tabelalarda zemin en az 1mt kadar kazılır ve ankraj dediğimiz taşıyıcı ayakların beslemesi olan meteryaller toprak altı c30 betonlama yapılarak herhangi bir hava koşullarında her türlü olumsuzluğa karşı sıfır sorun prensibi ile uzun yıllar sizlere gönül rahatlığıyla kullanabilmenizi sağlar. Sizde bu engin tecrübe ve kaliteye inanıyorsanız, çözüm ortağınız AFM REKLAM olsun.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

WhatsApp