Size bir telefon kadar yakınız
+90 212 279 92 69

Gold Paslanmaz Tabela

Anasayfa » Gold Paslanmaz Tabela

Gold Paslanmaz Tabela Hizmeti

Tabelalar, sunmakta olduğunuz hizmeti müşterilerinize yansıtmayı amaç edinmiş dış unsurlardır. Bir tabela; hizmet kolunuzu, sunmuş olduğunuz hizmetinizin sahibini ya da hizmeti gerçekleştiren usta kimsenin bilgilerini içerebilir. Buna ek olarak; belirli kalıplar halinde sunulur ve bu kalıplar kişisel tercihlere göre şekillendirilebilir.

Tabelalar Neden Kullanılır?

Gerçekleştirmekte olduğunuz hizmetinizin müşteri portföyünü genişletmek ve buna ek olarak binlerce tabelanın arasından; sizinkinin dikkat çekeceği şekilde sunulmuş olması gerekir. Tabela kullanımı günümüz şartlarında ciddi bir değişim süreci geçirmektedir. İlk zamanlarda yalnızca adınızın ve gerçekleştirmekte olduğunuz mevcut hizmetinizin adının yazıyor olması yeterli iken; şimdilerde durum çok farklıdır. Öyle ki yazı stilleri, yazı renkleri, harflerin boyutları ve aynı zamanda mevcut hava koşullarına karşı sunduğu dayanıklılığı, gece ve gündüz ayrımı olacak şekilde dikkat çekme potansiyelinin sabit kalması, sayılabilecek bazı gereklilikler olarak sıralanabilir.

Paslanmaz Tabela Nedir?

Tabelaların kalitelerine göre ayrımına gidilmektedir. Hava koşulları ve dış etkenler göz önünde bulundurularak hazırlanmış, yüksek kalitede bir ürün olarak paslanmaz tabela sunulmaktadır. Paslanmaz tabelalar ise kendi içlerinde iki farklı kategoriye ayrılırlar. Bu kategorilerden bir tanesi de gold paslanmaz tabeladır. Tabelanın paslanmaz olmasını sağlayan ürünlerin hem ön hem de yan yüzeylerinde kullanılan saclardır. Ön yüzeyde belirli bir mili metre aralığında kullanılan sac ile yan yüzeyinde aynı şekilde belirli bir mili metre aralığında kullanılan sac, paslanmazdır. Ve bu sayede sunulan üründe dış koşullara ve hava durumlarına bağlı olarak işlev kaybı yaşamaz, paslanmaz.

Paslanma Harfler İle Üretim

Müşterilerimizin tercihlerine göre belirlenen yazı stillerine uygun olarak harf kesimleri yapılmaktadır. Yapılan harf kesimlerinin ardından lehim aracılığı ile birleşme gerçekleştirilmektedir. Yukarıda sözü edilen milimetrik ayarlamalar ise yine aynı şekilde müşterilerin tercih etmiş oldukları yazı stili ve tabela boyutuna göre farklılık göstermektedir. Harflerin ve tercih edilen sembollerin tamamı paslanmaz, ürün özelliği ile müşterilere sunulmaktadır.

Diğer Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Gold paslanmaz tabelanın yanı sıra müşterilerimiz için sunmakta olduğumuz birbirinden farklı tabela çeşitlerimizde mevcuttur. Bunların bir kısmı; ışıklı ve ışıksız tabelalar, kayan yazı fonlu tabelalar, kutu harfler içeren tabelalar, pleksi kutu harf özellikli tabelalar, totem tipi tabelalar, paslanmaz harfli tabelalar, gravür özellikli tabelalar, ikaz tabelaları, araç yazı tabelaları, cam stilli tabelalar şeklinde müşterilerimize sunulmaktadır. Tüm tabelalarımızın kalitesi ve güvencesi bize aittir. Ve her tabela için farklı garantili satışlarımız mevcuttur. Gold paslanmaz tabelalarımızın, diğer tüm tabela modellerimizde olduğu gibi yüksek kalitede olduğunu hatırlatır, ek olarak paslanmazlık özelliği ile sizlere çok daha uzun süreli hizmet sunacağını ifade etmekten onur duyarız.

 

WhatsApp