Size bir telefon kadar yakınız
+90 212 279 92 69

Işıklı Kutu Harf Tabela

Anasayfa » Işıklı Kutu Harf Tabela

Işıklı Kutu Harf Çatı Tabelası

Işıklı tabela adından da anlaşılabileceği gibi, birçok farklı aydınlatma

malzemeleri kullanılan bir reklam yöntemidir. Işıklı tabela Ürünleri içerisine

neon, led, florasan gibi aydınlatma ekipmanları tercih edilir.

Bu yöntem, şirket tanıtımının gece karanlığında görünebilmesini sağlayan

tanıtım görselleridir. İçerisine konulan ışıkla,

ön kısmında yer alan reklam yazları her alandan kolayca fark edilebilir.

Göz alıcı tasarımı ile müşterinin dikkatini çeker. Daha çok insanın firmanızı tercih etmesini sağlar.

Firmaların marka bilinirliğini en iyi şekilde arttıran tanıtım şeklidir.

İyi tasarlanmış bir ışıklı tabela‘nın gerçekleştirdiği olumlu etki

diğer reklam türleriyle kıyaslandığında daha fazladır

 

Işıklı kutu harf tabela firmamız tarafından üretilen tabelalar arasında bulunmaktadır. Farklı tasarım ve estetiği nedeniyle birçok işletmenin özellikle tercih ettiği ışıklı kutu harf tabelalar, firmamızın uzman ve deneyimli çalışanları tarafından müşterilerimiz tarafından istenilen ve talep edilen özelliklerde, siparişlere özel olarak üretilmektedir.

Firmamız tarafından üretilen ışıklı tabelalar, müşterilerimizin kullanacakları alanlara uygun boyutlarda üretilmektedir. Büyüklük, genişlik ve uzunluk gibi ebatlara ait ölçüleri en iyi şekilde belirlenmekte ve işletmelerin tanıtımını yapacak en ideal bir reklam ve tanıtım yüzü olarak tasarlanmakta ve işletmelerin uygun bölümlerine montajları yapılmaktadır.

İyi Bir Tanıtım ve Reklam Aracı

Işıklı kutu harf tabelalar her ne kadar işletmelerin sattığı ürün veya hizmetlerin markasını logosu ve ismini belirtmek üzere tasarlanmış olsa da tasarım ve renklendirme ve boyutlarındaki tercihler aynı zamanda çok iyi bir reklam vasıtası olmasını da sağlamaktadır.

İyi tasarlanmış ve düşünülerek kurgulanmış ışıklı kutu harf tabelaların tasarımları ait olduğu işletmelerin ürün ve hizmetleri hakkında olumlu bir algı oluşturmaktadır. Böylece insanlar olumlu bir kurum ve marka imajı algısıyla firmaların müşterisi olmaya veya olmamaya karar vermektedirler.

Göz alıcı dikkat çekici ve insanların beğenisini alacak tarzdaki tasarımlar bu tabelalar sahip işletme ve firmaların insanlar tarafından tercih edilmesini sağlamaktadır. Bu teknik ve bilimsel gerçeklikle tasarımlarını yaparak müşterilerinin taleplerini yerine getiren firmamız, müşteri işletmelerimizin ürün ve hizmetlerini en iyi pazarlayacakları tabelaları üretmeyi ve müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinmiştir.

Yapımında Kullanılan Malzemeler

Işıklı harf tabelaların yapımında metal malzeme kullanılmaktadır. Işıklandırılan ön kısımda cam ve ışıklandırmada kullanılan diğer elektrik malzemeleri bulunmaktadır. Metal olarak kullanılan malzemelerin hammaddesi krom veya alüminyum olabilmektedir.

Harf tabela yapımında hafif metallerin tercih edilmesinin önemli nedenleri vardır. Özellikle yüksek yerlerde montajı yapılan ışıklı tabelaların ağır olması montaj yapılan bölüme fazla ağırlık ve kuvvet uygulayacağından montaj yerlerinin gevşemesi ve sökülmesi gibi bir duruma sebebiyet verebilmektedir. Bu nedenle demir, çelik gibi ağır metaller tabela yapımında tercih edilmemektedir.

Özellikle tercih edilen krom malzemenin, demir, çelik ve alüminyumdan daha hafif olması ve doğa olaylarından dolayı paslanma ve çürümeye karşı daha uzun ömürlü olması söz konusudur. Parlak bir yüzey ve dikkat çekici bir kimyası bulunan krom, firmamız tarafından da tercih edilen ışıklı harf tabela hammaddesidir.

Sipariş ve Teslimat

Firmamıza ulaşarak arzu ettiğiniz tabelaların siparişlerinizi verebilirsiniz. Firmamız en kısa sürede siparişlerinize uygun tabelaları üreterek ücretsiz montaj hizmetiyle birlikte adresinize teslim etmektedir.

Işıklı Tabela Hizmeti verdiğimiz bazı bölgeler

WhatsApp