Size bir telefon kadar yakınız
+90 212 279 92 69

Çatı Tabela

Anasayfa » Çatı Tabela

Çatı Tabelası Nedir?

Çatı tabelaları günümüz şartlarına oldukça uygun olan şık ve de en modern yapıda olan ışıklı ya da ışıksız tercih edile bilinen açık hava reklamcılığı adına kullanımı gerçekleştirilen tabela modelleri olmaktadır. Uzun ömürlü olması ile dikkat çeken çatı tabelaları bireylerin kullanımına göre farklılık göstermektedir ve bireylerin istekleri doğrultusun da dizayn edilmektedir.

Çatı tabelaları yapımların da daha çok hafif olması sebebi ile alüminyum madde tercih edilmektedir. Bunun ile birlikte kişilerin isteklerine bağlı olarak çelik ya da galvaniz maddeler de kullanıla bilinmektedir. Tüm ismi zikredilen malzemeler hava şartlarına oldukça dayanıklı ve de uzun ömürlü malzemeler olmaları sebebi ile dikkat çekmektedir. Özellik ile çatı tabelası Bahçelievler firmaların en çok tercih ettiği ürünlerden olmaktadır.

Çatı Tabelaları Nasıl İmal Edilmektedir?

Teknik bakımdan çizimi gerçekleştirilen çalışma sonrasın da kullanılacak harf boyutuna göre uygun malzeme seçimi ile birlikte seçilmektedir. Sonrasın da ise router yardımı ile kesilmekte ve imalat için hazır hale getirilmektedir. İmalat faaliyetinin bir sonra ki seviyesin de ise yapılmak istenen harflerin yan bant kalınlıkları ve de yükseklikleri harflerin boyutlarına göre ayarlanmaktadır.

Yapılacak olan harflerin dönüş noktaları bilgisayar yardımı ile hesaplanmak sureti ile derz frezesi ile yan bantların kanalları açılmaktadır. Sonra ki aşama da ise derzlerin açıldığı noktadan bir kaynak makinası yardımı ile puntalanmak sureti ile harfin her bir tarafı uygun olacak şekil de kaynatılmaktadır böylece harflerin ön imalatı bitmiş olmaktadır. Bunun ile birlikte çatı tabelası Etiler oldukça yaygın kullanımı ile dikkat çekmektedir.

İstanbul’da Çatı Tabelaları Var mıdır?

Pek çok firmanın ve kuruluşun reklam ve tanınırlık bakımından tercih ettiği ürünlerden birisi de çatı tabelaları olmaktadır. Firmalar reklam yüzleri olarak gördükleri çatı tabelalarını tercih etmektedirler. Pek çok nokta da satışı gerçekleştirile bilinen çatı tabelalarının satıldığı bir nokta da İstanbul’dur. Oldukça fazla sayı da üretim firmasına sahip olan İstanbul da müşterilerin en çok beğeneceği çatı tabelalarını bulabilmek mümkün olmaktadır.

Çatı tabelaları bakımından oldukça zengin olan İstanbul da satış işlemlerinin gerçekleştiği bir noktası da Beşiktaş’tır. Çatı tabelası özelinde çatı tabelası Beşiktaş en önde gelenlerden olmaktadır. İstanbul da çatı tabelası Beşiktaş müşteriler için en şık ve modern yapı da ki çatı tabelalarının satışları gerçekleşmektedir.

Aynı zamanda şimdiye kadar yapmış olduğumuz çatı tabela örneklerini referanslarımız sayfasından inceleye bilirsiniz. Aklına takılan farklı bir hususta ise uzman personellerimiz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

WhatsApp