Size bir telefon kadar yakınız
+90 212 279 92 69

Çatı Reklam Panosu

Anasayfa » Çatı Reklam Panosu

Çatı Reklam Panosu

AFM Reklam, 2004 yılından bu yana reklam sektörünün de en kaliteli ve sorunsuz hizmeti, eksiksizce vermektedir. Firmamız, müşteri memnuniyetinizi ön planda tutarak, sizin ve kurumunuzun ihtiyaçları doğrultusunda çalışır. Ekiplerimiz, sorumluluk sahibi, rekabetçi, sıra dışı güncel trendlerden haberdar, dinamik ve bilgi sahibi profesyonellerden seçilmektedir. Bu yüzden aldığınız hizmeti maksimum hızda ve kalitede teslim edeceklerine güvenimiz tamdır.

Firmamızın sahip olduğu kalite ve başarı anlayışı gün geçtikçe güçlenmektedir. Müşterilerimizden aldığımız olumlu geri bildirimler, bizim motivasyonumuzu daha da arttırmada çok büyük bir rol oynar.. Anlayacağınız, biz AFM Reklam olarak adımıza değil, sizlerin bize kattıklarına güvenerek hizmet sunmaktayız.

Biz AFM Reklam Olarak Ne Yapıyoruz?

AFM Reklam olarak tabela ve çatı reklam panosu konuları üzerinde uzmanlık sağladık. Hizmet vermeye başladığımız günden beri yüksek kalitede tabela ve çatı reklam panosu çeşitleri üretmekteyiz.

Çatı tabelası günümüzün koşullarına uyan, modern, ışıklı ya da ışıksız açık hava reklamı yapmak amaçlı kullanılan en şık tabela modelidir. Uzun ömürlü olmasının yanı sıra, kullanım amacına yönelik olarak tasarlanır. Çatı tabelası yapımında hafifliği sebebiyle alüminyum kullanılır. Fakat müşteri talebine bağlı olarak farkı maddelerden de üretim yapılabilir. Malzeme seçiminde, her tür koşulda dayanıklılık gösterecek malzemeler arasından tercih yapılır.

İmalat Aşamamız Nasıl Gerçekleşir?

Tabela imalatı ciddiyet ve özen gerektiren önemli bir süreçtir. Yapılan tabelanın en üst kalitede olabilmesi için imalat sürecinin de en az tabela kadar kaliteli olması gerekmektedir. AFM Reklam olarak firmamız bünyesinde yürüttüğümüz imalat aşaması ise aşağıdaki gibi gerçekleşmektedir.

Çalışmaya teknik çizimlerin gerçekleştirilmesi ile başlanır. Harf boyutuna bağlı olarak en uygun malzeme kalınlığı seçilerek router ile kesilen malzeme, imalata hazırlanır. İmalatın bir sonraki aşaması, yapılacak harflerin yükseklik ve yan bant kalınlığının harfin boyutuna göre düzenlenmesidir.

Harflerin dönüş noktaları dijital ortamda hesaplanarak özel derz frezesi ile yan bant kanalları açılır. Derzlerin açıldığı noktalardan özel bir kaynak makinesi ile punto ayarlanır. Sonra, harfin her tarafı uygun şekilde kaynatılır ve ön imalat tamamlanır.

Gereken sterilizasyon ve polisaj işlemleri uygulandıktan sonra istenilen renge göre boya yapılır. Devamında aydınlatma hesabı yapılarak LED döşenir. Son aşamada harflerin üzeri uygun kalınlıktaki pleksi malzemeler ile bağlanarak harflerin imalatı tamamlanır.

Uygulama Aşamamız Nasıl Gerçekleşir?

Tabela uygulaması da en az üretimi kadar özen gerektirir. İşte bu yüzden, uygulama yapılacağı yerde, statik hesabı önceden yapılmış olan kaideler montaj edilir. Daha sonra harflerin uygun şekilde montajı yapılarak uygulama işlemi sona erer. Uygulama esnasında çıkabilecek sorunların üstesinden tecrübe yoluyla elde ettiğimiz çözümler ve de uzman ekibimizle geliriz.
Böylece yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayan bir projenin daha altına imza atarız.

Üretimini Yaptığımız Diğer Tabela Çeşitleri Hangileridir?

AFM Reklam olarak firmamız bünyesinde çeşitli reklam tabelalarının üretimine yer veriyoruz. Bunlar ise, pilon, paslanmaz kutu harfler, dijital baskı, cephe, asit indirme, billboard panosu ve araç giydirme.

Hizmet Noktalarımız Hangi Yerlerde Mevcuttur?

AFM Reklam olarak sizlere İstanbul mevkinden hizmet vermekteyiz. Tabelalarımızın imalatı ve satışı için şu anlık, çatı tabelası (Beşiktaş) ve çatı tabelası (Kağıthane) olarak iki hizmet noktamızda yapılmaktadır.

Birlikte Çalıştığımız Referanslarımız Kimlerden Oluşur?

AFM Reklam olarak ülke çapında bilinen pek çok markaya ve binaya hizmet sunduk ve sunmaya devam ediyoruz. İşte bu markalardan referans olarak gösterdiklerimizden bazıları.
Türk Hava Yolları, Philips, Etrucci, Sultangazi Belediyesi, Multinet, Kemal Film, Roccobarrocco, Fakir. Gebze Belediyesi, Gaziosman Paşa Belediyesi, Armine, Küçükçekmece Belediyesi, İstanbul Büyük Şehir Belediyesi, İstanbul Zaim Üniversitesi.

WhatsApp